Career
Graduate Development Programme

PROCES REKRUTACJI


Rekrutacja do HealthWay jest prowadzona w sposób ciągły, co oznacza, że jeżeli HealthWay jest właściwym miejscem dla Ciebie i jeżeli to Ty jesteś tą właściwą osobą, która powinna wzmocnić nasz Zespół, aplikuj już teraz. Typowy proces rekrutacji do HealthWay składa się z 5 etapów:
1. Wysyłasz dokumenty aplikacyjne
Większość kandydatów odpada właśnie na tym etapie rekrutacji. Jeżeli chcesz istotnie zwiększyć swoje szanse na pracę w HealthWay pamiętaj, aby w liście motywacyjnym jasno określić dlaczego chcesz pracować właśnie w HealthWay oraz dlaczego to Ciebie powinniśmy wybrać spośród wielu innych kandydatów. Pamiętaj, że Twoje dokumenty aplikacyjne stanowią Twoją jedyną wizytówkę na tym etapie rekrutacji. Dlatego zarówno ich treść, jak i forma mogą wyróżnić Cię na tle setek innych kandydatów.
2. Analizujemy Twoje dokumenty i porównujemy je z oczekiwaniami.
Ten etap ma charakter formalny i pozwala z puli wielu kandydatów wyłonić tych, którzy spełniają wymogi stawiane pracownikom HealthWay. Oprócz doświadczenia, wykształcenia czy znajomości języków, zwracamy uwagę także na motywację do pracy w HealthWay, a także Twoje zainteresowania i pasje.
3. Zapraszamy Cię na spotkanie.
Zaproszenie na takie spotkanie oznacza, że jesteśmy na dobrej drodze, aby zacząć współpracę. Podczas pierwszego spotkania chcemy Cię lepiej poznać, dopytać o niektóre kwestie z aplikacji i przekonać się, czy podzielasz wartości, które są ważne dla naszego Zespołu. To także okazja, abyś dowiedział się nieco więcej o HealthWay i dopytał o interesujące Cię kwestie.
4. Przygotowujesz zadanie praktyczne.
Na tym etapie dajemy Ci okazję zmierzyć się z próbkami zadań, z jakimi miałbyś do czynienia w codziennej pracy w HealthWay. Chcemy przekonać się, jak odnajdujesz się w zadaniach praktycznych oraz jak przy ich okazji komunikujesz się ze współpracownikami. Na przygotowanie zadania będziesz miał ok. tygodnia, a następnie zostaniesz zaproszony na prezentację wyników.
5. Omawiamy warunki współpracy.
Dotarcie do tego etapu zazwyczaj oznacza początek współpracy. Pozostaje nam omówienie warunków formalnych, na jakich będzie ona przebiegała oraz terminu rozpoczęcia pracy.